Scenski kolaž „Ljubavni trokut“ sinoć je, 19. travnja, održan u prepunoj Tvrđavi Revelin od strane Dubrovačkog simfonijskog orkestra i Udruge „Sve ostalo je glazba“.
Radilo se o nastupu podijeljenom u dva dijela, a prije same glazbene izvedbe, publici se obratila glumica Frana Marija Vranković koja je utjelovila Inge, služavku Clare Schumann te predstavila program na hrvatskom, ali i engleskom jeziku budući da je među prisutnima bilo i mnogo stranaca.
Uslijedio je nastup maestra Mladena Tarbuka i pijanistice Ivane Jelače koji su nastupili kao Clara Schumann i Johannes Brahms. Poprilično zahtjevne skladbe izvedene su besprijekorno i s posebnom lakoćom. Tako je publika mogla uživati u Brahmsovoj Serenadi br.1 u D duru i Schumannovom Koncertu za klavir i orkestru u A molu.
Koncert je nagrađen gromoglasnim aplauzom publike koja je do posljednjeg mjesta ispunila Revelin, idealnu pozornicu za note vrhunske klasike.