Talentirane Dubrovkinje Nikolina Japunčić i Mia-Maria Škoda koje djeluju pod imenom 'diobanaoba' u subotu navečer su otvorile svoju novu izložbu i pri tome predstavile novog počasnog člana, Mara Mojaša.
Izložba naziva 'Rem faza' otvorena je u City Caffe-u na Vojnoviću. Osim novih slika koje su malo drugačije od onoga što diobanaoba inače radi, prikazan je i film 'Banaon. Izložbu je otvorio Leo Mrkić koji je glumo glavnu ulogu u navedenom filmu.
'Slike će biti izložene mjesec dana u City Caffe-u, pa tko dođe popiti piće uletiti će u naše carstvo snova', poručili su autori.