Kultura

Talentirane Dubrovkinje Nikolina Japunčić i Mia-Maria Škoda koje djeluju pod imenom 'diobanaoba' u subotu navečer su otvorile svoju novu izložbu i pri tome predstavile novog počasnog člana, Mara Mojaša. 

Izložba naziva 'Rem faza' otvorena je u City Caffe-u na Vojnoviću. Osim novih slika koje su malo drugačije od onoga što diobanaoba inače radi, prikazan je i film 'Banaon.  Izložbu je otvorio Leo Mrkić koji je glumo glavnu ulogu u navedenom filmu. 

'Slike će biti izložene mjesec dana u City Caffe-u, pa tko dođe popiti piće uletiti će u naše carstvo snova', poručili su autori. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest