Kultura

Otvara se galerija Sebastian

dubrovackidnevnik.hr

13.05.2013.

10:19:25

Obnovljena galerija Sebastian uz dominikansku crkvu (Ulica svetog Dominika) svečano će se otvoriti u utorak, 14. svibnja u 21 sat. Tim će se povodom otvoriti izložba uglednog akademskog slikara Stipe Nobila.

Izložba nosi naziv "Velike slike malog formata", a trinaest slika izrađeno je u tehnici ulja na platnu. Nakon Dubrovnika, radovi će biti predstavljeni u Ljubljani povodom ulaska Hrvatske u Europsku uniju.

Galeriju će otvoriti gradonačelnik Dubrovnika dr. Andro Vlahušić, a izložbu povjesničar umjetnosti Marin Ivanović.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest