Kultura

Dubrovački simfonijski orkestar oduševio prepuni Knežev dvor

Ivona Butjer

10.05.2013.

15:56:55

Opis slike
foto: Ivona Butjer / DD
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

Koncert Dubrovačkog simfonijskog orkestra održan je sinoć, 9. svibnja, u Kneževom dvoru, povodom Dana Dubrovačko-neretvanske županije i Dana Europe.

Orkestrom je dirigirao Noorman Widjaja, a solističke nastupe imali su Marin Maras i Meri Anastasov na violini, Jelena Batinić na violončelu te Antea Filipa Stojić na saksofonu.

Tako su prisutni mogli uživati u djelima Mozarta, Čajkovskog, Kreislera, Poppera i Bouvarda, a izvedbe su popraćene gromoglasnim pljeskom.

Koncertu su, između ostalih, prisustvovali zamjenici župana Marija Vučković i Frano Skokandić te Đuro Market.
 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest