Branitelji koji prosvjeduju u Savskoj u Zagrebu sinoć su također proslavili pobjedu HDZ-ove kandidatkinje Kolinde Grabar Kitarović na predsjedničkim izborima.
Tako su okupljeni na trenutak zaboravili na ministra branitelja Predraga Freda Matića zbog čije ostavke su se i sastali i proslavili jer je Hrvatska dobila novu predsjednicu.
'Oba su pala, oba će pasti,' transparent o kojem se na veliko govorilo je i dalje izvješen na šatoru čime su branitelji jasno poručili kako ne podržavaju još jedan Josipovićev predsjednički mandat. Jedan od prvih transparenata kojeg su branitelji postavili poručio je kako su se 1991. godine borili protiv Jugoslavije, a 2014. protiv Jugoslovena.