Hrvatska

U DUBROVNIK JE VEĆ STIGLO PROLJEĆE! Ne možete ga osjetiti, ali ga možete vidjeti (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

07.02.2017.

19:30:35

Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD

Iako je do kalendarskog proljeća ostalo više od mjesec dana, prvi znakovi dolaska proljeća već se mogu vidjeti po cijelom Gradu.

Ove veljače su počeli cvjetati mjenduli u veljači što je specifična pojava za proljeće, a ne zimu. Ipak, ova pojava se sve češće može vidjeti i u zimskim mjesecima posljednjih godina.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest