Ivica Todorić skupio je 7,5 milijuna kuna za jamčevinu te je izašao iz Remetinca.
Iako su ranije iz odvjetničkog tima bivšeg vlasnika koncerna Agrokor tvrdili kako "novca nema", iznos od milijun eura na kraju se ipak skupio, piše RTL.
Po dolasku u Kulmerove dvore Ivica Todorić je, kako je rekao, došao pozdraviti novinare.
"Bit će prilike da se čujemo, ne bih večeras ništa", rekao je Todorić.
Upitan tko je uplatio novac za jamčevinu, Todorić je rekao da ne zna tko je sve to učinio.
"Znam da je jedan moj bratić dao, a za druge ću sad saznati", rekao je Todorić.
"Kod nas u Hrvatskoj se zbilja ima što raditi, jer smo skoro propali. Martina Dalić u knjizi piše da još malo pa će nas i Bugarska preteći. Ja sam tu da Hrvatsku dignem gore", poručio je Todorić.