Hrvatska

Potpredsjednik Laburista dao ostavku zbog loših rezultata

dubrovackidnevnik.hr

20.05.2013.

10:45:39

foto: t-portal.hr

Branko Vukšić, koji je na izborima za gradonačelnika Zagreba osvojio tek 1,96 posto, podnio je u ponedjeljak ostavku na funkciju potpredsjednika Hrvatskih laburista - Stranka prava.

„Iako su korijeni neuspjeha Hrvatskih laburista u Zagrebu daleko dublji i kompleksniji od moći i utjecaja jednog makar i visoko pozicioniranog člana stranke, osjećam odgovornost za loše rezultate na lokalnim izborima“ napisao je Vukšić u svom priopćenju. Ostavkom, Vukšić automatski prestaje biti član Predsjedništva i Nacionalnog vijeća Stranke.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest