Nove registarske oznake vjerojatno će imati dodatak u lijevom kutu i to samo EU oznaku, odnosno zastavu Europske unije, piše Dnevnik.hr.
Novi ministar unutarnjih poslova Vlaho Orepić navodi da će biti iste kao postojeće, samo će se naprijed u lijevi kut dodati EU zastava. One nisu prioritet i ne želimo teretiti ni državni ni budžet građana, one im moraju biti dostupne i jeftine, izjavio je Orepić za Večernji list.
Dodao je kako je besmisleno trošiti proračunski novac u vjetar pa će se postojećim registracijskim tablicama u lijevom kutu pridodati jedino zastava Europske unije.
Izvor: dnevnik.hr