Ivan Pernar, zastupnik izabran na listi Živog zida, otkrio je u Novom danu tko mu je od zastupnica i zastupnika u Saboru ponajbliži u vanparlamentarnom životu.
Objašnjavao je, naime, kako se dogodilo da je jedini glasao protiv Boža Petrova, predsjednika Sabora.
"Kad sam vidio njega kako priča, znajući cijelu pozadinsku priču se nešto prelomilo u meni i ja sam stisnuo crveni gumb. Rekao mi je Sinčić: 'Pernar, trebao si i nama reći da stisnemo crveni.' Ali bili smo razdvojeni. Ja sam sjedio pokraj Dubravke Šuice, koja je HDZ-ovka. Moja majka je iz Cavtata i mi se znamo po obiteljskoj liniji. Ja joj velim 'Dube draga, di si', a svi su gledali", opisao je Pernar.
Na pitanje koga još poznaje od zastupnika, kaže:
"Kao Dubravku Šuicu, na takav način ne," piše N1.