Cijela Vlada i svi župani plus predstavnici udruga gradova i općina sudjelovali su na sastanku s Premijerom Plenkovićem. Prvi put je okupio sve svoje ministare i - hrvatske župane. Cilj sastanka je unapređivanje suradnje središnje i lokalne vlasti, a sve je u Banskim dvorima pratio Boris Mišević. Pogledajte video.