Hrvatska

Najljepše je doba godine, a advent u metropoli posebno je zanimljiv. 

Reporter Dubrovačkog dnevnika prošetao je Trgom bana Jelačića i donosi fotogaleriju zagrebačkog adventa. Kućice su posvuda, kao i ukrasi, ljudi se goste, a brojni Dubrovčani su 'potegnuli' prema glavnom gradu kako bi uživali u adventu. 

Ako vi niste, uživajte u fotogaleriji. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest