Hrvatska

Butković objavio fotografiju s Anušićem i poslao poruku Milanoviću: "A di si ti? Jesi sastavio Vladu?"

dubrovackidnevnik.hr

09.05.2024.

13:40:55

foto: Oleg Butković Facebook

Ministar mora, prometa i infrastrukture Oleg Butković objavio je fotografiju s potpredsjednikom Vlade i ministrom obrane Ivanom Anušićem i "bocnuo" predsjednika Zorana Milanovića. 

Njegovu objavu prenosimo u cijelosti.

“Dobar dan Zorane,

sjećaš se kad si, nekoliko dana prije izbora, najavio da ćemo se Anušić i ja sukobiti poslije poraza na izborima? Evo, izbori prošli, mi pijemo kavu i baš nam je lipo. A di si ti? Jesi sastavio Vladu?

P.S. Pozdravi rođaka.

Srdačan pozdrav, Oleg.”

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest