Grad

Voda u Orašcu još uvijek nije za piće

dubrovackidnevnik.hr

20.09.2016.

10:15:00

foto: IB

Vodovod Dubrovnik poslao je obavijest vezan za mutnoću vode u Orašcu. 

Kao posljedica radova na vodovodnoj mreži, i danas je izmjerena povišena mutnoća u vodoopskrbnom sustavu Orašca.  Očekujemo da će se stanje normalizirati najkasnije do sutra ujutro; o svim promjenama pravodobno ćemo vas izvijestiti.

Kontrola i dezinfekcija obavljaju se redovito.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest