Tradicionalni Božićni koncert Gradske glazbe Dubrovnik održao se u nedjelju, 18. prosinca u Revelinu. Ulaz je bio slobodan, a u fotogaleriji pogledajte tko je sve bio.
Dojavi vijest
Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku?
Javite nam se s povjerenjem.