Grad

Nakon ceremonije otvaranja Dubrovačkih ljetnih igara, na taraci Umjetničke galerije održan je tradicionalni domjenak. 

Pod vedrim ljetnim nebom, uz pogled na Grad i more, ali i najbolji pogled na vatromeT, uzvanici su uživali u neformalnoj atmosferi, razgovoru i druženju, obilježavajući početak još jednog festivalskog ljeta.

Tko se sve okupio na taraci Umjetničke galerije pogledajte u fotogaleriji, a snimku vatrometa ispod teksta. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest