Grad

'TO SE ZOVE REKET' Franković objavio da je na Kalamotu stigla druga liječnica i najavio tužbu za klevetu

dubrovackidnevnik.hr

16.01.2021.

10:25:00

foto: Goran Mratinović

Na Kalamotu je stigla druga liječnica te punkt turističke ambulante nastavlja s urednim radom, objavio je gradonačelnik Mato Franković. 

"Grad Dubrovnik i dalje nastavlja s financiranjem punkta turističke ambulante, a čije financiranje nikad nije niti prekinuto. Međutim, zbog iznošenja laži u ovom, kako su ga nazvali 'Slučaju Kalamota' koji nikad to nije bio, odlučio sam zatražiti zadovoljštinu pred sudom. Sloboda medija je među jednim od najvećih demokratskih dosega društva. Međutim, kada se pojedini medij koristi za ucjenu, iznudu i namjerno klevetanje s ciljem štete ugledu i časti pojedinca onda to nije novinarstvo, niti medijska sloboda. To se jednostavnim rječnikom zove...," objavio je Franković na društvenim mrežama te stavio emotikon reketa.

Na Kalamotu je stigla druga liječnica te punkt turističke ambulante nastavlja s urednim radom! Grad Dubrovnik i dalje...

Objavljuje Mato FrankovicSubota, 16. siječnja 2021.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest