Smotra mažoretkinja ove subote na Stradunu uz večernji koncert Giuliana u Orašcu

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: HTZ

Plesni klub Paganini, u suradnji s Turističkom zajednicom grada Dubrovnika i Sveučilištem Libertas, u sklopu projekta prekogranične suradnje, organizira Smotru mažoretkinja koja će se održati u Dubrovniku u subotu, 6. lipnja 2026. godine.

Program započinje u 11 sati svečanom povorkom mažoretkinja Stradunom, nakon čega će uslijediti prigodni nastup ispred crkve sv. Vlaha.

Posjetitelji će imati priliku uživati u koreografijama mažoretkinja iz Neuma, Livna, Ljubuškog, Dubrovnika, Baške Vode, Splita, Kaštela i Župe dubrovačke, uz glazbenu pratnju Gradske glazbe Dubrovnik.

U večernjim satima, u organizaciji Turističke zajednice grada Dubrovnika, u Orašcu će se održati koncert Giuliana ispod platana, s početkom u 22 sata.

Popularni Članci