Još jedan primjer iskrcavanja gostiju iz putničkih autobusa na za to neprimjerenom i neodobrenom području zabilježen je danas ispod Minčete.
Autobuser se zaustavio na taksi stajalištu gdje je iskrcavao goste iz autobusa srbijanskih registracijskih oznaka. Kako to ne bi smio raditi upozorila ga je novinarka Marijana Puhjera koja je fotografije objavila na Facebooku, no vozač autobusa se na nju grubo izderao.
Inače, gradonačelnik Andro Vlahušić je kao jedno od rješenja spominjao i rampu koja bi bila postavljena na Ilijinoj glavici gdje bi se svima onima koji izbjegavaju plaćanje iskrcaja gostiju onemogućio daljnji prolazak.