Grad

Povodom Dana Grada odana počast braniteljima

dubrovackidnevnik.hr

02.02.2017.

10:55:15

Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

Povodom Dana Grada Dubrovnika, kod Spomen križa na groblju Boninovo, jutros su položeni vijenci i upaljene svijeće u znak sjećanja na sve poginule branitelje.

U ime Grada Dubrovnika vijenac su položili i svijeću upalili povjerenica Vlade Republike Hrvatske Nada Medović, pročelnik Upravnog odjela za poslove gradonačelnika Igor Deranja i pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, sport, socijalnu skrb i civilno društvo Miho Katičić.


Vijence su položili i predstavnici Dubrovačko neretvanske županije, predstavnici policije, braniteljskih udruga i udruga proisteklih iz Domovinskog rata.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest