Grad

ODGOVOR 'ZELENIMA': U tijeku je redovito hortikulturno uređenje ulice Uz Posat

dubrovackidnevnik.hr

09.05.2013.

16:50:30

Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

Proljetno uređenje okoliša ulice Uz Posat, kojega izvodi tvrtka Vrtlar, izazvalo je pravu uzbunu među 'zelenima's dubrovačkog područja, koji su zabrinuti zbog, kako kažu, ''sječe zovine, oleandra i lovorika radi postavljanja uspinjače.''

Iz ureda gradonačelnika Grada Dubrovnika stigao je odgovor na njihovo javno izricanje zabrinutosti, koji prenosimo u cijelosti.

"Na ulici Uz Posat izvodi se redovito godišnje proljetno hortikulturno održavanje, uglavnom oleandara koje za cilj ima obnovu biljki, kao i pripremu za sadnju novog bilja. Radove izvodi javna tvrtka Vrtlar, u skladu s nalazima svojih stručnih službenika, agronoma i šumara. U njihovu stručnost ne sumnjamo, a za krajnje rezultate njihova rada treba pričekati prirodne procese rekuperacije, razmnožavanja i rasta biljnih jedinki,'' javljaju iz  Gradske uprave. 

Radnike koji rade na uređenju ulice uz Posat danas je obišao i sam gradonačelnik Andro Vlahušić. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest