Grad

NOVA DONACIJA Čistoća nastavlja uspješnu suradnju s OB Dubrovnik

dubrovackidnevnik.hr

14.09.2016.

11:20:45

foto: Čistoća

Donacija stalaka za odvojeno prikupljanje otpada je samo nastavak uspješne poslovne suradnje Uprava OB Dubrovnik i Čistoća.

Ispred tvrtke Čistoća donaciju je predala direktorica Nataša Gabričević, koja ne skriva zadovoljstvo i veselje što je upravo ravnatelj OB Dubrovnik doc. dr. sc. Marijo Bekić prepoznao važnost odgovornog i održivog gospodarenja otpadom te je ovom donacijom stvorena platforma za buduće aktivnosti s poslovnim partnerima. Ravnatelj Bekić je odlučan u primjeni definicije otpada kao gospodarskog, ekološkog i socijalnog resursa s ciljem da OB Dubrovnik uz smanjenje troškova postavi ljestvicu više u kvaliteti pružanja svojih usluga.   

Ukupno 60 stalaka s pripadajućim vrećicama za razvrstavanje otpada postaviti će se po odjelima bolnice, a različite boje poklopaca na istima upućuju na odlaganje papira, plastike i komunalnog otpada.

Kao društveno odgovorna tvrtka, Čistoća prepoznaje potrebu ulaganja u zajednicu u kojoj djeluje te je još jednom naglašena važnost provedbe kružnog gospodarenja otpadom, u skladu sa ciljevima EU.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest