Čitatelj Dubrovačkog dnevnika poslao nam je fotografiju snimljenu danas u Ulici Iva Vojnovića.
Naime vozač je parkirao osobno vozilo dubrovačkih registracijskih oznaka točno na trotoar. S obzirom da se parkirana vozila nalaze s lijeve i desne strane, ostaje opravdano pitanje kako proći tim dijelom puta koji je predviđen isključivo za pješake.
Vozilom ne može ni izaći s trotara ako se zauzmu sva propisno parkirana mjesta. U ovoj situaciji čak ni pauk ne može intervenirati.