Grad

Jutros su medicinske sestre iz Doma zdravlja Dubrovnik mjerile tlak i šećer prolaznica lapadske šetnice.

"Svi su u problemima s krvnim tlakom i šećerom, to su naši skriveni problemi koje ne otkrijemo dok ne dođemo na kontrolu, ili kod svog liječnika. Često nam dolaze u ambulante korisnici koji slučajno otkriju povišen tlak ili šećer i onda ih upućujemo obiteljskim liječnicima da dobiju skrb koju trebaju", poručila je patronažna sestra Ivana Žitković u sklopu akcije mjerenja krvog tlaka i šećera u Uvali Lapad.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest