KRAJ SURADNJE S VIPNETOM Ljetne igre u potrazi za novim generalnim sponzorom

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Ljetne igre-zatvaranje

Dugogodišnja suradnja Dubrovačkih ljetnih igara i Vipneta došla je kraju.

Nakon 15 godina Vipnet više nije generalni sponzor Dubrovačkih ljetnih igara, a iz Igara poručuju kako takva odluka nije neočekivana s obzirom na nedavnu Vipnetovu promjenu poslovne strategije, a s time i promjenu strategije sponzorstva.

'I dalje smatramo da ostvarena sponzorska suradnja Vipneta i Igara predstavlja primjer kvalitetnog i uspješnog odnosa ove vrste. Zajednički smo stvarali nove proizvode koji su doprinosili ugledu i razvoju obje strane, poput mobilne aplikacije za prikazive titlova u stvarnom vremenu Vip script', kazala je glasnogovornica Dubrovačkih ljetnih igara Karla Labaš.

Još nije poznato tko će preuzeti ulogu novog generalnog sponzora Igara.

'Ispred nas je pronalazak novog generalnog sponzora, čemu pristupamo ozbiljno i strateški, a jednako tako i druga strana. Jasno je da takva vrsta suradnje mora, kako za sponzora tako i za nas, biti vrsta strateške odluke i odnositi se na višegodišnje planiranje. Ali to je jedini ispravan pristup kako bi dugoročno obje strane bile zadovoljne te profitirale iz tog odnosa. Ne sumnjamo da ćemo takvog partnera pronaći', poručila je Labaš.

Popularni Članci