Grad

Nakon uspješne premijere baletne predstave "Othello" koju su u koprodukciji radili naše Kazalište Marina Držića te HNK Split i HNK Varaždin, na taraci Gradske kavane upriličen je tradicionalni domjenak tijekom kojeg su gledatelji  i umjetnici imali prigodu razgovarati o predstavi i usporediti dojmove.

Među gledateljima su bili i brojni sudionici društveno-političkog života grada, sportaši, odvjetnici, liječnici i stručnjaci  iz raznih oblasti života.

Kako je doista bilo te tople lipanjske noći, pogledajte u našoj fotogaleriji.

napisao i snimio: Ahmet KALAJDŽIĆ  

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest