Grad

KAO U DŽUNGLI Dubrovkinja moli nadležne da nešto naprave s ovim prolazom (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

17.10.2016.

15:45:25

Opis slike
foto: Čitateljica
Opis slike
foto: Čitateljica
Opis slike
foto: Čitateljica
Opis slike
foto: Čitateljica
Opis slike
foto: Čitateljica

Na redakcijski mail stigla je molba čitateljice da se uredi put koji spaja FINA-u i Policijsku upravu.

U mailu je čitateljica priložila fotografije te napisala: 'Kako god da ste krenuli tuda se ne može snormalno proći jer fali dio puta, netko je dignuo kamenje s poda tako da kolica s bebom ili stariji čovjek ne može proći bez pomoći jer je velika rupa.

Još ako ima parkirano auto na mjestu gdje je parkiranje zabranjeno prolaska nema.O granju i grmlju da ne govorimo, kao u džungli je', napisala je čitateljica koja se nada da će netko od nadležnih regirati i sanirati put. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest