Crveni križ Dubrovnik organizirao je još jednu akciju darivanja krvi, 62. po redu.
Bila je organizirana u Studentskom domu pod parolom "studenti daruju krv", no odazvali su se i oni koji više ne studiraju, a poglavito zaposlenici Sveučilišta u Dubrovnik.
Tko je sve sudjelovao u akciji možete pogledati u fotogaleriji.