Grad

Crveni križ Dubrovnik organizirao je još jednu akciju darivanja krvi, 62. po redu. 

Bila je organizirana u Studentskom domu pod parolom "studenti daruju krv", no odazvali su se i oni koji više ne studiraju, a poglavito zaposlenici Sveučilišta u Dubrovnik. 

Tko je sve sudjelovao u akciji možete pogledati u fotogaleriji. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest