Grad

I LOZICA DOŠLA NA RED! Stiže 50-ak stupova javne rasvjete, radovi kreću u ponedjeljak

dubrovackidnevnik.hr

14.10.2016.

18:05:25

foto: NK

Izvođenje radova na izgradnji sustava javne rasvjete u naselju Lozica započet će u ponedjeljak, javljaju iz Grada Dubrovnika. 

Radovi će se odvijati do 24. prosinca, a u navedenom periodu uvest će se privremena prometna signalizacija. U sklopu radova na dionici bivše županijske ceste ŽC 6254 dugoj 1750 metara postavit će se ukupno 48 stupova javne rasvjete s LED rasvjetnim tijelima.

Radovi su u cijelosti financirani iz Proračuna Grada Dubrovnika.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest