Čitatelj Dubrovačkog dnevnika dojavio je da se pokvario putnički autobus na Ilijinoj glavici, te su se zbog toga stvorile kolone.
Iz Policijske uprave dubrovačko-neretvanske su poručili da ne znaju za kvar autobusa ali da znaju za pojačane gužve, te će poslati motorista u izviđaj i evenutalno postaviti policajce na raskrižje i ugasiti semafore kako bi djelomično riješili gužvu.
Autobus stoji u traci koja vodi prema starom Gradu, a policija je izašla na terenu. Semafori nisu ugašeni.
Podsjetimo da je danas i 9000 gosti koji su stigli s pet kruzera.