Grad

Gradonačelnik Vlahušić čestitao Kurban bajram

dubrovackidnevnik.hr

12.09.2016.

09:45:55

Gradonačelnik Grada Dubrovnika Andro Vlahušić uputio je danas imamu dubrovačkom Salkanu ef. Heriću i svim vjernicima islamske vjeroispovijesti čestitke u povodu Kurban bajrama. Tekst čestitke prenosimo u cijelosti:

"Poštovani gospodine  Heriću,

U ime Grada Dubrovnika i svoje osobno, povodom Kurban bajrama, velikog islamskog blagdana prinošenja žrtve u spomen na žrtvu Ibrahima, Vama i svim vjernicima Medžlisa islamske zajednice u Dubrovniku upućujem iskrenu čestitku.

Neka Vam ovaj blagdan, koji nas podsjeća na važnost dobročinstva i zajedništva svih ljudi, bude doista blagdan duhovnog blagostanja, mira i obiteljskog zajedništva.

Grad Dubrovnik uvijek će biti prijatelj i partner Islamskoj zajednici, a priznanje koje je Gradu Dubrovniku uručio muftija dr. Aziz ef. Hasanović za razvoj i jačanje raznolikosti vjerskog i kulturnog identiteta poticaj nam je da i dalje razvijamo i jačamo toleranciju, solidarnost i jednakost."

Gradonačelnik

Andro Vlahušić

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest