Grad

HDZ je nakon duljeg vremena pobijedio u Dubrovniku! 

Dubrovački HDZ ima zašto slaviti, a svakako razloga za slavlje ima i prvi čovjek dubrovačkog HDZ-a Mato Franković koji bi, prema sadašnjim rezultatima, trebao ući u Hrvatski sabor. Osim vijesti o pobjedi u Dubrovniku, u X. izbornoj jedinici, ali i županijskim gradovima, HDZ-ovci su u Petilovrijencima s oduševljenjem dočekali i prve nepotpune izborne rezultate prema kojima bi u Saboru trebali osvojiti najviše mandata. 

Dio atmosfere pogledajte u fotogaleriji. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest