Grad

Caffe bar „Amor“ poziva na obilježavanje završetka radova i noć Batale

Nikša Klečak

16.05.2013.

12:47:46

foto: Nikša Klečak / DD

Gotovi su radovi koji su na Batali trajali gotovo pet mjeseci. Osim novih nogostupa i dva sloja asfalta, važnije je da su se riješile otpadne vode, ali i provela cijela kanalizacija, voda i struja.

Kafić Amor koji se nalazi na sredini ulice Od Batale organizira noć Batale, gdje će se uz promotivne cijene pića prodavati i hamburgeri po cijeni od 10 kuna.

Zabava počinje u 21 sat, a organizacijski odbor poziva sve građane da se pridruže.

 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest