UHIĆEN MONSTRUM Ubio 39 ljudi, a 'pao' jer je krao registracijske tablice
Zaštitar iz Brazila, 26-godišnji Thiago Henrique Gomes da Rocha, priznao je ubojstva 39 ljudi, što ga čini jednim od najokrutnijih ubojica na svijetu.
Da Rochu koji je živio sa svojom majkom policija je uhitila zbog krađe mnogobrojnih registracijskih tablica na motorima kraj supermarketa u brazilskom gradu Goiania, prenosi Jutarnji list.
Nakon uhićenja priznao je ubojstva koje je počinio, kako je kazao, 'zbog bijesa i razočarenja koje je osjećao prema svemu', a samo kad je ubio nekoga taj bi osjećaj sputao.
Ubojica je svoje žrtve nasumično ubijao s motora, dok je 'krstario ulicama', a čak 16 njih bile su žene iz Goianie. Većina žena, uključujući 14-godišnju djevojčicu i dvije djevojke u ranim 20-im, ubijene su ove godine.
Da Rocha je policiji priznao kako je ubijao i transvestite te nekoliko beskućnika.
Prije nego bi potegao okidač uvijek bi uzviknuo 'Ovo je pljačka', no scenu bi napustio bez da je išta uzeo od žrtve. Policija je pri pretrazi stana zaplijenila revolver kalibra .38, kao i brojne ukradene registracijske tablice te motor.