U NEDJELJU BORBA ZA BRONCU Rukometašice izgubile od Francuske 19:30

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Marko Prpic/PIXSELL
Hrvatska ženska rukometna reprezentacija izgubila je od Francuske u polufinalu Eura 19:30 i u nedjelju će od 15:30 igrati za broncu s poraženim iz susreta Danske i Norveške koji počinje večeras u 20:30.

Poluvrijeme je završilo 15:5 za Francusku.

U drugom poluvremenu je Francuska malo popustila u obrani, hrvatske igračice su se oslobodile  i u prvih 10 minuta nastavka igračice izbornika Šoštarića su zabile više nego u prvih 30 minuta prvog poluvremena. Problem u nastavku je bila obrana, koja je teško branila francuski napad.

Kod Hrvatske su po tri gola zabile Katarina Ježić, Valentina Blažević i Dora Krsnik, dok u redovima francsuke reprezenatacije po četiri pogotka su upisale Grace Zaadi, Niakate, Estelle Minko i Alexandra Lacabrere.