Sport

Odbojkašice iz Dubrovnika osvojile drugo mjesto na državnom prvenstvu

dubrovackidnevnik.hr

27.04.2026.

07:50:35

Ekipa ŽOK Dubrovnik ostvarila je sjajan rezultat osvojivši visoko 2. mjesto na državnom prvenstvu za mlađe kadetkinje.

Posebno vrijedi istaknuti da su bile jedina ekipa iz Dalmacije među četiri najbolje u Hrvatskoj — što ovaj uspjeh čini još većim. U konkurenciji od čak 18 najboljih ekipa iz Hrvatske, osvojeno 2. mjesto više je nego odličan rezultat.

"Sav trud, rad i borbenost djevojaka itekako su se isplatili. Bravo za cijelu ekipu!", poručili su iz kluba.

Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadetkinje i mlađe kadete održalo se od 24. do 26. travnja u Zadru.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest