POBJEDA NAKON 164 DANA POSTA Pogledajte kako je GOŠK napokon pobijedio (VIDEO)

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Izuzetno
Dubrovački GOŠK napokon je ostvario pobjedu nakon 164 dana posta. Na lapadskom stadionu momčad Hasana Kacića slavila je protiv ekipe Neretvanca rezultatom 2:1.

U domaćoj momčadi slavi se povratak Šimuna Horvata, koji nakon višemjesečne stanke polako ulazi u formu i sve bolje povezuje igru nebeskoplavih. Današnju utakmicu okrunio je lijepim pogotkom (18. minuta) i asistencijom za Antonija Smrdelja, koji je efektno pogodio u 12. minuti susreta. Jedini pogodak za goste zabio je Luka Bubalo u 32. minuti, nakon loše reakcije GOŠK-ove obrane na jednu odbijenu loptu, piše Izuzetno.

Baldo Cicijelj također je zatresao mrežu Ivana Perića, ali je pomoćni sudac poništio pogodak najboljeg strijelca GOŠK-a zbog zaleđa. U usporenoj snimci može se vidjeti da se radi o vrlo dvojbenoj situaciji jer se Cicijelj u trenutku upućivanja lopte nalazio u ravnini s obranom Neretvanca.