DUBROVNIČE, TI TO MOŽEŠ! Mali Mihael je puno izgubio, neka mu ovaj Božić bude najljepši
Dubrovkinja Iva Funtek organizira još jednu humanitarnu akciju. Ujedno je to prava prilika svima koji bi rado uljepšali božićne praznike onima kojima je to potrebno i u društvu konzumerizma ponovno podsjetili na pravi smisao blagdana.
Riječ je o akciji koja se organizira za dječaka Mihaela iz Cvetkovca. Njegovu obitelj je potpuno uništila tragedija koja se dogodila prije dvije godine, kada je automobil naletio na njega, njegovu sestru i oca. Djevojčica je smrtno stradala, a otac je završio u komi na nekoliko mjeseci. Majka malog Mihaela nedavno je izgubila bitku s karcinomom, a kako je sve navedeno ostavilo traga na ocu, mali Mihael je smješten kod bake i djeda.
Mihael sada ima osam i pol godina, a Funtek je došla na ideju da svi ljudi dobre volje ovom dječaku uljepšaju Božić.
'Svi koji možete i želite, pošaljte neku sitnicu malenome koji je ostao i bez seke i mame. Mihael nosi odjeću veličine 12-13, a obuće 34-35,' objavila je Funtek na društvenim mrežama.
Adresa je:
Subotić Petar (Za Mihaela)
Vladmira Gortana 11
51550 mali lošinj
Broj računa je:
HR 6724020063206868001
ERSTE
SLAVOJKA SUBOTIĆ
Pokažite veliko srce, svaka pomoć je dobrodošla!