Fotogalerije

Maturalna povorka preplavila je večeras Uvalu Lapad, a tradicionalni koncert pod nazivom "Adio školo" u sklopu programa Mladi i Grad skupa započeo je s programom u 18 sati.

Na koncertu za maturante nastupili su dubrovački bendovi: Dek Denjelz&The Nos Kopers, Zizi-mothers, Krakatoa, Starwars, Jumbo Jet, Art school crazy trumpet band, Plaćenici, Crockers, Valetudo i Da Riva.

Kako su se naši maturanti proveli na zabavi koja je organizirana samo za njih pogledajte u fotogaleriji.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest