Fotogalerije

'RATOVI ZVIJEZDA' SNIMAJU SE NA ZIDINAMA! Zeleno platno i iznad Grada, kiša ekipu nije omela (FOTO)

12.03.2016.

16:55:30

Osma epizoda filmskog spektakla 'Star Wars' danas se snima i na zidinama, a Dubrovački dnevnik donosi fotografije seta.

Kiša koja je počela padati u poslijepodnevnim satima nije omela filmsku ekipu, a prema neslužbenim informacijama danas se intenziviraju snimanja na samom području povijesne jezgre.

Stradun će i večeras biti zatovren od 18.00 sati, a na zidinama je, kao i na Stradunu, postavljeno zeleno platno koje služi za dodavanje dodatnih efekata u postprodukciji.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest