Fotogalerije

OTVOREN ZIMSKI FESTIVAL! Upaljena blagdanska rasvjeta, okupilo se more ljudi, svi pohrili na kućice (FOTO)

02.12.2017.

19:35:50

foto: Goran Mratinović
foto: Goran Mratinović

Paljenjem dekorativne blagdanske rasvjete uz Dubrovačku kolendu službeno je počeo 4. Dubrovački zimski festival. 

Riječ je o dekorativnoj blagdanskoj rasvjeti s gotovo tisuću svjetlosnih elemenata koju je upalio gradonačelnik Mato Franković u društvu maskote Meda koji mu je dao tablet za paljenje rasvjete. Djeca su pjevala Kolendu ispod Sponze, a najveća atrakcija bile su kućice na Stradunu na koje su okupljeni pohrlili.

Kako je večeras izgledao Stradun pogledajte u fotogaleriji.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest