Fotogalerije

NEKA OVO POSTANE TRADICIJA! Evo tko je sve bio na dubrovačkom rock Dočeku u Uvali (FOTO)

01.01.2017.

11:25:50

foto: Aida Čakić
foto: Aida Čakić

Dubrovački bendovi Ad Libidum, Atlantida, Feredon, Gruhak, Valetudo, DaRiva i Klapa Kaše nastupili su sinoć u Uvali Lapad u okviru programa za doček Nove godine. 

Na bini koja se nalazila na taraci Pizzerie Tutto Bene, izmjenjivali su se dubrovački bendovi od 18:00 do 01:00, mnogobrojni Dubrovčani uživali su na šetnici u dobroj glazbi i atmosferi. 

U organizaciji s Tenis klubom Dubrovnik ovaj doček u Uvali bio je i humanitarnog karaktera, s ciljem nabavke novog mamografa za Opću bolnicu Dubrovnik.

Neka ovo postane tradicija!

PortlOko.hr

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest