Lijepo vrijeme izmamilo je brojne šetače u Uvalu Lapad koji su napravili đir ili popili kavu. Oni kojima je za šetnju ipak bilo prevruće, učinili su banju na plaži. Bilo je domaćih, bilo je i turista, a dio atmosfere provjerite u fotogaleriji.
03.09.2016.
14:00:05
Lijepo vrijeme izmamilo je brojne šetače u Uvalu Lapad koji su napravili đir ili popili kavu. Oni kojima je za šetnju ipak bilo prevruće, učinili su banju na plaži. Bilo je domaćih, bilo je i turista, a dio atmosfere provjerite u fotogaleriji.