Fotogalerije

ĐIR PO UVALI Tko je šetao, tko pio kavu, a tko se banjao na plaži (FOTOGALERIJA)

03.09.2016.

14:00:05

foto: Goran Mratinović
foto: Goran Mratinović

Lijepo vrijeme izmamilo je brojne šetače u Uvalu Lapad koji su napravili đir ili popili kavu. Oni kojima je za šetnju ipak bilo prevruće, učinili su banju na plaži. Bilo je domaćih,  bilo je i turista, a dio atmosfere provjerite u fotogaleriji.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest