Crna kronika

DETALJI PUCNJAVE U SLANOME Muškarac je pucao u više navrata, ostavio je poruku

dubrovackidnevnik.hr

21.08.2026.

10:45:15

foto: DD

U Slanome je jučer došlo do pucnjave, a kako su izvijestili iz policije, muškarac je od djelatnika zaštitarske službe  otuđio vatreno oružje na području Mokošice i vozilom pobjegao s mjesta događaja. 

Policijska uprava dubrovačko-neretvanska je objavila kako su na teren upućene sve raspoložive policijske snage te kako je vozilo pronađeno u blizini Slanog, a u njemu, na mjestu vozača, mrtva muška osoba. 

Dubrovački dnevnik jučer je objavio kako je počinitelj 31-godišnji ekonomist s područja Trebinja, a danas doznajemo nove podatke. 

Zapričao zaštitara pa mu oteo pištolj

Prema informacijama s kojima raspolažemo, muškarac je došao ispred banke u Novoj Mokošici gdje je radio zaštitar, zapričao ga, oteo mu pištolj te pobjegao kombijem prema Trstenome. Tamo je, kako doznajemo, ispalio metak u zrak, a potom produžio ka Slanome. Policija je krenula za njim.

Muškarac je potom parkirao vozilo u Slanome koje nije ugasio i čekao, gdje se također čula pucnjava. Prema informacijama s kojima raspolažemo, policija mu se približila nakon kratkog odmaka vremena te ga je u kombiju pronašla mrtvoga. Također, u vozilu je pronađena poruka pisana na papiru. 

Istraga u tijeku

Osobe bliske počinitelju opisuju ga kao mirnog i povučenog, a dodaju i kako vjeruju da je ovom nesretnom događaju navodno doprinijela i nesretna ljubavna veza. 

Naposljetku vrijedi spomenuti kako je riječ o prvim informacijama, a kako je istaga još u tijeku, nakon čega će biti poznati detalji i okolnosti ovog tragičnog događaja. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest