Članci za autora:
'dubrovackidnevnikhr'
PROMETNA NESREĆA NA ILIJINOJ GLAVICI Sudarili se Hyundai i Toyota
Na semaforima
Prometna nesreća dogodila se jutros oko 8 sati u blizini semafora na Ilijinoj glavici.
Crna kronika
18.02.2014.
METODIJE PRKAČIN, BIVŠI LOGORAŠ MORINJA: Tukli su me po testisima, a cijev od puške gurali u grlo!
Predstavljanje zbirke
Documenta – Centar za suočavanje s prošlošću u suradnji s Udrugom hrvatskih civilnih stradalnika Domovinskog rata grada Dubrovnika danas je organizirala javno predstavljanje zbirke Osobna sjećanja na ratove i druge oblike političkog nasilja od 1941. godine do danas u hotelu Lero. Riječ je imao i bivši logoraš Morinja Metodije Prkačin koji je pričajući o strahotama koje je proživio u logoru šokirao prisutne.
Vijesti
17.02.2014.
Lančani sudar poviše Grada, 'poljubila' se dva Zadranina i Crnogorac
PROMETNA NESREĆA
Na državnoj cesti D-8 između izlaska iz Grada i HEP-ovog tunela oko 18.00 sati došlo je do prometne nesreće u kojoj su sujelovala dva osobna i jedno teretno vozilo.
Crna kronika
17.02.2014.
'DOSJE' TRAFOSTANICA: Evo kako je izigrana volja građana
EKSKLUZIVNO
Donosimo izvještaje koji svjedoče kako je Gradsko vijeće pristupilo cijeloj problematici oko trafostanice te saznajemo odgovore na brojna pitanja.
Pločanski dnevnik
17.02.2014.
Nastavlja se rad na 300 milijuna vrijednom pilot projektu navodnjavanja Donje Neretve
DOBRE VIJESTI IZ ŽUPANIJE
Predstavnici županije održali su radni sastanak u vezi pilot projekta teškog 300 milijuna kuna.
Pločanski dnevnik
17.02.2014.
Prije tri godine napustio nas je Predrag Vušović
IN MEMORIAM:
Na današnji dan, 17. veljače 2011. u Zagrebu je u 51. godini života od posljedica moždanog udara s ovoga svijeta otišao je Predrag Vušović, jedan od najboljih hrvatskih kazališnih, filmskih i televizijskih glumaca.
Kultura
17.02.2014.
NEVJEROJATNO! Beskućnik uložio posljednji novac na loto listić pa osvojio 2 milijuna eura
Hoće ga kocka
Beskućnik Laslo Andrašek iz Mađarske svoj je posljednji novac potrošio na loto listić, nakon čega je osvojio preko 2 milijuna eura. Tako je ovaj beskućnik ušao u povijest svoje zemlje kao osoba koja je osvojila najveći iznos novca ikada.
Vijesti
17.02.2014.
EKSKLUZIVNO OTKRIVAMO Hrvati silovali Dubrovkinju, Srbi je spasili
Vjerovali ili ne
Dubrovkinja živi u Beogradu
Afere
17.02.2014.
A KOJA JE VAŠA OMILJENA? Provjerite što boja laka za nokte otkriva o vama
Iznenađujuće
Nokte ukrašene različitim motivima nose kreativke, crveni lak otkriva koketu, šljokicama su sklone razigrane ličnosti, a opuštene žene biraju neutralne tonove.
Lifestyle
17.02.2014.
Izostali su argumentirani zahtjev i zakonski okvir za izmjenu lokacije
OGLASIO SE HEP
Iz HEP-a smo dobili očitovanje vezano uz lokaciju trafostanice.
Pločanski dnevnik
17.02.2014.