Učitaje prijašnje vijesti
hrvatska pošta upozorava

ZBOG EPIDEMIJE KASNE POŠILJKE U NAŠOJ ŽUPANIJI Veliki broj poštara u samoizolaciji

Zbog epidemije koronavirusa u Splitsko-dalmatinskoj i Dubrovačkoj županiji velik broj poštara nalazi se u samoizolaciji, te su moguća kašnjenja u dostavi pošiljaka.
blagi pad

Županija ima malo više od 400 novozaraženih, u bolnici je 65 osoba pozitivnih na koronavirus

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata zabilježeno je 405 novih slučajeva zaraze koronavirusom.
POMAKLI ROKOVE

BIPA u Dubrovniku kasni s otvaranjem, ne mogu pronaći djelatnike?

Lanac drogerija BIPA u Dubrovnik je trebao stići sredinom prosinca, što je vijest koja je razveselila mnoge Dubrovkinje. No, čini se kako će ipak morati pričekati još neko vrijeme. 
HRVATSKA-FRANCUSKA

DUBROVAČKA EKIPA NAJVJERNIJA 'KAUBOJIMA' Oni ih prate i u porazu, i u pobjedi (FOTO)

Hrvatska rukometna reprezentacija poražena je sinoć od starog rivala, Francuske na Euru 2022, ali tješiti ih može to što imaju najvjernije navijače. 
ZABAVA

JESTE LI MEĐU NJIMA? Ovo je mapa Hrvatske s devet najčešćih prezimena, evo koja su to u Dubrovačko-neretvanskoj županiji

Netko se potrudio pa su na internetu osvanule mape s 10 najčešćih hrvatskih prezimena po županijama. 
humanitarna akcija

Prikupljeno je preko 250 tisuća kuna za obitelj Salacan: 'Hvala svima od srca! Curice će konačno dobiti svoje sobe'

Velika humanitarna akcija za obitelj Salacan iz Opuzena koju je pokrenuo Denis Šešelj uspješno je završila.

U Metkoviću predstavljen Prijedlog Plana upravljanja zaštićenim područjima i područjima ekološke mreže Delta Neretve

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode Dubrovačko-neretvanske županije izradila je Prijedlog Plana upravljanja zaštićenim područjima i područjima ekološke mreže Delta Neretve, koji je javno predstavljen u Gradskom kulturnom središtu Metković, 13. siječnja 2022. godine. Plan upravljanja zaštićenim područjima i područjima ekološke mreže donosi se temeljem Zakona o zaštiti prirode (Narodne novine br. 80/13, 15/18, 14/19 i 127/19) i Uredbe o ekološkoj mreži i nadležnostima javnih ustanova za upravljanje područjima ekološke mreže (Narodne novine br.  80/19).
PUNKT ZA CIJEPLJENJE

Danas se u Gospinom polju cijepilo gotovo 700 ljudi, objavljeno koja se doza najviše traži

U sportskoj dvorani u Gospinom polju i danas je održan organizirani punkt cijepljenja protiv koronavirusa.
PRIZNANJE

Caritas Dubrovačke biskupije među najuspješnijim udrugama u gradnji fundraising kulture

Projekt Žuta točka, pokrenut prošle godine u suradnji Hrvatske zajednice županija i Mladenke Majerić, u partnerstvu sa Zakladom Konrad Adenauer i uz podršku Ureda za udruge Republike Hrvatske i Udruge gradova u Republici Hrvatskoj, ima za cilj otvoriti javni dijalog u važnosti fundraisinga kao održivog načina financiranja organizacija. 
korona

Dubrovčanin (49) koji je preminuo od COVID-a imao je komorbiditete

U posljednja 24 sata u Dubrovačko-neretvanskoj županiji su od COVID-a, preminule tri osobe, među kojima i muškarac iz Dubrovnika u dobi od 49 godina.
RASTU I HOSPITALIZACIJE

I DALJE SMO NA IZNAD 500! Preminule tri osobe, među njima i muškarac od 49 godina

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata zabilježena su 542 nova slučaja zaraze koronavirusom.
KORONAVIRUS

Županija i dalje bilježi izrazito visoke brojke novooboljelih

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata zabilježeno je 566 novih slučajeva zaraze koronavirusom.
EPIDEMIJA

U županiji zabilježeno 489 novih slučajeva zaraze koronom; sumnja se na visoku zastupljenost omikrona, ali još nije službeno potvrđeno

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata zabilježeno je 489 novih slučajeva zaraze koronavirusom.
Učitaj još vijesti