"Od srijede, 1. listopada, linija Dubrovnik - Kotor prestaje biti aktivna", obavijestili su iz Libertasa Dubrovnik. Riječ je o liniji za koje su ishođene dozvole do početka listopada, kada završava glavni dio sezone.
30.09.2025.
08:00:40
"Od srijede, 1. listopada, linija Dubrovnik - Kotor prestaje biti aktivna", obavijestili su iz Libertasa Dubrovnik. Riječ je o liniji za koje su ishođene dozvole do početka listopada, kada završava glavni dio sezone.