Svijet

Autobusna linija Dubrovnik-Kotor od 1. listopada ne vozi

dubrovackidnevnik.hr

30.09.2025.

08:00:40

foto: Ahmet Kalajdžić

"Od srijede, 1. listopada, linija Dubrovnik  - Kotor prestaje biti aktivna", obavijestili su iz Libertasa Dubrovnik. Riječ je o liniji za koje su ishođene dozvole do početka listopada, kada završava glavni dio sezone. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest