Učitaje prijašnje vijesti
sjećanja

ROĐENDAN LEGENDARNOG 'TALIRA' Cetinić: 'Na početku nisu dolazili ni moji najbolji prijatelji, a onda je postao premal za primiti sve pa su ljudi sjedali na skalinima!'

Na današnji dan, prije točno 41 godinu, otvoren je kultni 'Talir'. Tim povodom smo porazgovarali s gosparom Franom Cetinićem, vlasnikom 'Talira', koji se prisjetio kako je počela ova lijepa priča. 
sjednica vlade

Plenković najavio nove mjere pomoći, usklađivanje mirovina i poreznu reformu

Članovi Vlade okupili su se nakon godišnjih odmora na prvoj redovitoj sjednici. 
CRNA KRONIKA

OGLASIO SE DORH Kosovaru koji je skrivio tešku nesreću u kojoj je poginula vozačica Ubera određen istražni zatvor

Na stranicama DORH-a objavljeni su detalji teške nesreće u kojoj je smrtno stradala vozačica Ubera, uz informaciju kako je vozaču iz Kosova kojeg se tereti kako je skrivio nesreću određen istražni zatvor. 
PODACI EUROSTATA

NEŠTO ZA POHVALITI SE Čistoća mora u Hrvatskoj je na zavidnoj razini

Čistoća mora u Hrvatskoj je zaista na zavidnoj razini u usporedbi s drugim mediteranskim zemljama. 
POČIVAO U MIRU

Napustio nas je glazbenik Ivano Bogoje

Preminuo je dubrovački glazbenik Ivano Bogoje. 
ob dubrovnik

Popodne akcija darivanja krvi, evo koje krvne grupe su posebno potrebne zbog smanjenih zaliha

Dubrovački Crveni križ vas poziva na  akciju darivanja krvi, koja će se održati na odjelu transfuzije u OB Dubrovnik u vremenu od 14 do 17 sati.
na mjestu ukinutog odlagališta

NAKON PISANJA DD-A Radnici Čistoće o trošku vlasnika uklanjaju nakupljeni otpad u ulici Petra Svačića

Nakon jučerašnje objave da se u ulici Petra Svačića, na mjestu gdje je nekad bilo regularno odlagalište otpada gomila smeće, Čistoća Dubrovnik je izašla na teren. 
VREMEPLOV

Na današnji dan, prije 41 godinu, otvoren je kultni 'Talir'

Na današnji dan, prije točno 41 godinu, otvoren je kultni 'Talir'. 
75. ljetne igre

FERMAJ LINĐO, DOBRO JE BILO! Linđovci oduševili publiku ispred Katedrale ljepotom i bogatstvom naše folklorne baštine

Folklorni ansambl Linđo uveličao je jubilarne 75. Dubrovačke ljetne igre s četiri nastupa prepuna živopisnih folklornih kreacija i žive baštine. 
za svakoga ponešto

VIKEND BOGAT DOGAĐANJIMA U planu zabavno-glazbeni program, stiže i Jole na Noć Ploča!

Grad Dubrovnik i Turistička zajednica grada Dubrovnika, u sklopu programa Ljetnih priredbi u turističkim mjestima, najavljuju bogat zabavno-glazbeni program za ovaj vikend.
Župa Sv. Vida

POLOŽIO PRISEGU VJERNOSTI Don Robert je od jučer župnik župe u Trstenome

Don Robert Ćibarić od jučer je i službeno župnik Župe Sv. Vida u Trstenome te je položio prisegu vjernosti.
radosti ljeta

Vikend ponovno donosi veće temperature, za dubrovačko područje upaljen žuti meteoalarm

Dani pred nama trebali bi biti sunčani i vrući 
GRAĐANI U ČUDU

POSKUPLJENJIMA NEMA KRAJA Miritaju li napolitanke ovoliku cijenu?

Kriza nakon pandemije Covida, a potom i uvođenje eura podigli su cijene u Hrvatskoj, a mnogima je ta situacija poslužila kao idealna i za neopravdana poskupljenja. 
Učitaj još vijesti