SILENTE I ATLANTIDA Dubrovačka rock večer u Šibeniku
Svi ljubitelji rock svirke u Šibeniku imat će priliku uživo vidjeti dva dubrovačka rock banda, koji su ove godine svojim originalnim zvukom osvježili hrvatsku glazbenu scenu. U goste Šibenčanima dolaze Silente i Atlantida. Nastupit će u klubu Inside 05. listopada.
Silente, band koji ove godine se vrtoglavo penje po top ljestvicama i osvaja publiku širom Lijepe Naše, postigao je u kratkom roku ogroman uspjeh sa svojim singlom 'Terca u tišinu', ali i drugi single 'Još jednom' bilježi sve veći uspjeh.
Nedavno su u parku Orsula priredili svojim sugrađanima koncert pod nazivom 'Ususret Lovcu na čudesa', koncert za pamćenje, nazvan i zamišljen kao svojevrsna koncertna promocija ili bolje reći predpremijera albuma 'Lovac na čudesa' koji vrlo skoro izlazi u izdanju Aquarius records i može se slobodno reći da odavno jedan koncert dubrovačkog benda nije bio toliko posjećen.
Uz Silente nastupit će i kultna dubrovačka grupa Atlantida, koja nastavlja s koncertnom promocijom svog povratničkog albuma. Atlantida je u prosincu 2012. objavila svoj novi, povratnički album u izdanju Croatie Records podnazivom 'Premalo za san'.
Jedan od najboljih rock Albuma 2012 , koji je dobio odlične ocjene struke i publike najavljen je prekrasnom baladom 'Lađe'. Atlantida trenutno priprema video spot za novi singl - naslovnu pjesmu s albuma 'Premalo za san'.